Photo a video make-up s běžnou úpravou vlasů

Ceník

Líčení
90 minut
 790 Kč
Úprava vlasů
30 - 60 minut
od 900 Kč
Hydrogelové polštářky na kruhy pod očima
Jestli-že vás trápí výrazné otoky pod očima. Je vhodné před líčením aplikovat na 30 minut hydrogelové polštářky, které zmenší otoky a sníží napětí okolo očního okolí.
80 Kč
Video make-up
Cena za video make-up se stanovuje individuálně dle délky natáčení.
790 Kč

Toto líčení je určeno pro ženy, které se chtějí nechat nafotit od profi fotografa s rodinou, dětmi, partnerem, kamarádkou, domácím mazlíčkem či jen tak si udělat radost a mít pěknou vzpomínku, kdy by jste ráda focení podtrhla i pěkným make-upem. Ten můžeme zvolit výraznější či jen vás mohu nalíčit, co nejvíce přirozeně, kdy jen zvýrazním vaše přednosti ale, aby jste měla stále pocit, že na fotkách jste to vy a ne někdo jiný.
Vytvářím i photo make-up pro začínající modelky na vaše portfolio nebo ženy, které by se chtěli nechat fotit v ateliéru či venku, ale rádi by měli make-up vytvořený tak, jak bych ho dělala modelce, kterou budou fotit do časopisu.

Nabízím líčení na video. Mám zkušenost z natáčení, jak v interiéru včetně natáčení ve sklepě s minimálním ovětlením, tak i v extreriéru. Cena se určuje dle délky natáčení. Samozřejmostí je, že budu přítomna po celou dobu natáčení, aby se mohli provádět drobné úpravy make-upu či vlasů.